Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
E - shop
 
 
 Vítáme Vás v našem e-shopu. Nabízíme kvalitní italskou kosmetiku, potřeby pro
 cestování s Vašimi mazlíčky, dekorace pro váš domov. Postupně budeme doplňovat
další druhy zboží.
 
 
  
 
 
Italská firma MERINI vznikla v roce 1990 v Římě a vyvinula zdravotní přírodní exkluzivní kosmetickou řadu pro psy, kočky a další domácí mazlíčky - OVER LINE.

Cílem bylo vymyslet produkty blíž naší náročnosti, což znamená delikátní, jemné, hypoalergenní  výrobky jak na zvířecí kůži, tak i na lidskou pokožku, které přinášejí stejný výsledek, jako produkty dráždivé, kyselé či pálivé, ale možná více funkční.

Jako základ pro veškeré výrobky začali používat výtažky z pšeničných klíčků, lněných semínek, pižmo, olejové esence čajovníku Melaleuca Alternifolia, který má lokální antiseptické účinky pro kůži a sliznice, navíc působí repelentně a má antiparazitární účinky. Dále výtažky z brusinek a borůvek, výtažky z cedru , lanolin, červený jíl a pomocné vůně z bílého kapradí, santalového dřeva , pudrovitá vůně talco a vůně mechu.

Díky kvalitě produktu jsou tyto výrobky více jemné. Regulace pH kůže a hydratace kůže po mytí je samozřejmostí. Veškeré produkty jsou bez alkoholu.

Exkluzivní kosmetická řada  respektuje  různé typy kůže a srsti. Je schopná řešit některé problémy s lámavou, opotřebovanou, nekvalitní, roztřepenou srstí či s úpravou, jako je zacuchaná srst, snadné rozčesání, podpora růstu srsti. Je vhodná i po trimování  srsti.

Nabízíme i produkty, které chrání srst proti solárnímu záření, kouři a smogu .

Firma MERINI je spojena  s A.C.P.T., kde každým rokem probíhá  profesionální školení  na mezinárodní úrovni v oblasti  hygieny a péče o domácí zvířata.

Firma MERINI nabízí produkty:

1. Základní řada

2. Profesionální řada

3. Výstavní řada 

4. Hygiena

5. Vybavení a zboží pro psí salóny

TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek